powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
Archiwum wydarzeń
Aktualności
2021-04-12
Program stypendialny dla Polonii im. Gen. Wł. Andersa to oferta skierowana do młodzieży polonijnej zainteresowanej podjęciem studiów I stopnia, II stopnia lub jednolitych magisterskich na polskich uczelniach, w trybie stacjonarnym, w języku polskim.
więcej
2021-04-12
Prof. dr hab. Jacek Knopek, kierownik Katedry Nauk o Polityce na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej decyzją komisji konkursowej Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie został wybrany na wykonawcę dwóch ekspertyz w projekcie „Instytucjonalna architektura organów ochrony i przestrzegania prawa w porządkach prawnych współczesnych państw w perspektywie komparatystycznej”.
więcej
2021-04-08
Filia Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się 16 kwietnia br. w godz. 9.00-18.00. W programie między innymi: prezentacje, zajęcia pokazowe, spotkania online oraz konkurs z nagrodami.
więcej
2021-04-07
Dr hab. inż. Marek Jakubowski, prof. PK z Katedry Procesów i Urządzeń Przemysłu Spożywczego Wydziału Mechanicznego, kolejny raz został recenzentem doktoratu dla Uniwersytetu ITMO w Sankt Petersburgu.
więcej
2021-04-06
– Na Wydziale Mechanicznym, dzięki programowi CEEPUS, odnotowaliśmy kolejne sukcesy związane z umiędzynarodowieniem – informuje prof. dr hab. inż. Krzysztof Rokosz, koordynator CEEPUS-a na Wydziale Mechanicznym (WM) Politechniki Koszalińskiej.
więcej
2021-03-31
Postanowieniem z 22 marca 2021 r. Prezydent RP Andrzej Duda nadał dziekanowi Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej dr. hab. inż. Waldemarowi Kuczyńskiemu, prof. PK tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinach: inżynieria mechaniczna oraz inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka. Prof. Waldemar Kuczyński dołączył do grona profesorów tytularnych PK.
więcej
2021-03-31
„Dzień z Pracodawcą” to cykl spotkań organizowanych przez Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej. Co tydzień zainteresowani pracą czy odbyciem stażu studenci i absolwenci mają szansę poznać ofertę innej firmy.
więcej
Archiwum aktualności