powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
Archiwum wydarzeń
Aktualności
2021-05-14
W ramach projektu „Politechnika Koszalińska – wspiera kulturę” uczelnia została partnerem nowego projektu realizowanego przez stowarzyszenie „Aktorzy po godzinach”. Przedsięwzięciu patronuje Bałtycki Teatr Dramatyczny (BTD), z którym na co dzień związani są aktorzy należący do stowarzyszenia.
więcej
2021-05-13
Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej przyłącza się do organizowanej w dniach 17-21 maja ogólnopolskiej akcji skierowanej do studentów i poszukujących pracy absolwentów. Będą spotkania z przedstawicielami pracodawców i konsultacje z doradcą zawodowym.
więcej
2021-05-12
Naukowcy Politechniki Koszalińskiej aktywnie działają w strukturach Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych (KAUT). Szefem powołanego przez tę komisję zespołu oceniającego jeden z kierunków na Politechnice Świętokrzyskiej jest prof. dr hab. Kazimierz Szymański z Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji PK.
więcej
2021-05-12
Nowoczesne laboratorium automatyki i sterowania powstało na Wydziale Mechanicznym Politechniki Koszalińskiej. Dzięki tej pracowni studenci będą mogli zdobyć wiedzę i kompetencje w zakresie innowacyjnej automatyki wpisującej się w ideę Przemysłu 4.0.
więcej
2021-05-11
22 kwietnia br. dr Eugeniusz Żuber, prawnik, samorządowiec, publicysta i autor książek, działacz społeczny i orędownik utworzenia województwa środkowopomorskiego, głosami radnych miejskich Koszalina otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Koszalina.
więcej
2021-05-10
Dwa domki dla owadów zapylających, które podczas zajęć przygotowali studenci Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej, już upiększają otoczenie koszalińskiego Domu Pomocy Społecznej „Zielony Taras”. Dziś zostały oficjalnie przekazane i ustawione na terenie zielonym przylegającym do budynku DPS.
więcej
2021-05-07
Biuro Mobilności Międzynarodowej Politechniki Koszalińskiej zaprasza na spotkanie online dotyczące wyjazdów zagranicznych studentów: studia (semestr letni) i praktyki - w nadchodzącym roku akademickim 2021/22 w ramach Programu Erasmus+.
więcej
Archiwum aktualności