powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
Archiwum wydarzeń
Aktualności
W związku z epidemią i rygorystycznymi ograniczeniami w działalności Politechniki Koszalińskiej wszystkie zajęcia dydaktyczne odbywają się są z wykorzystaniem technik i kontaktów zdalnych.
więcej
Kolejne firmy i osoby decydują się na wsparcie – przygotowywanych w Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej – przyłbic ochronnych dla służb ratunkowych i personelu szpitalnego.
więcej
2020-04-01
W najbliższą niedzielę 05.04 upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla studentów na semestr letni roku akademickiego 2019/2020.
więcej
2020-03-30
Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej przekazał ze swojego budżetu 10.000 złotych na zakup fi lamentu, czyli tworzywa używanego w produkcji przyrostowej – do drukowania przyłbic ochronnych.
więcej
2020-03-26
Osoby, które opuściły Dom Studenta zostały zwolnione z opłaty w wysokości 50% (w przypadku uiszczenia pełnej kwoty, nadpłata zostanie przeniesiona na przyszły okres zakwaterowania). Osoby, które wykwaterowały się na stałe zostały zwolnione z opłaty za DS w wysokości 50%. W przypadku uiszczenia pełnej kwoty, dokonany zostanie zwrot nadpłaty. Osoby pozostające na Osiedlu Akademickim uiszczają opłaty w standardowej wysokości.
więcej
Przyłbice ochronne dla ratowników powstają w Centrum Druku 3D
W Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej drukowane są przyłbice ochronne dla służb ratunkowych i personelu szpitalnego.
więcej
Archiwum aktualności