Pełnomocnik Rektora ds. Praktyk Studenckich
dr Rafał Rosiński / 
rafal.rosinski@tu.koszalin.pl
tel. 606 481 442

Lista opiekunów praktyk:

dr inż. Maciej Kasperowicz
maciej.kasperowicz@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Mechanika i Budowa Maszyn
dr inż. Jerzy Chudy
jerzy.chudy@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Transport
dr inż. Sylwia Mierzejewska
sylwia.mierzejewska@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
dr inż. Marzena Sutowska
marzena.sutowska@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
dr inż. Konrad Zajkowski
konrad.zajkowski@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Energetyka
dr hab. Katarzyna Mitura
katarzyna.mitura@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Inżynieria Biomedyczna
dr inż. Piotr Zaporski
piotr.zaporski@tu.koszalin.pl
Wydział Mechaniczny Mechatronika
dr inż. Wiesław Szada - Borzyszkowski
wieslaw.szada-b@tu.koszalin.pl
Filia Politechniki Koszalioskiej w Szczecinku Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym
dr inż. Katarzyna Jagodzińska
katarzyna.jagodzinska@tu.koszalin.pl
Wydział Elektroniki i Informatyki Elektronika i Telekomunikacja
dr inż. Dariusz Gretkowski
dariusz.gretkowski@tu.koszalin.pl
Wydział Elektroniki i Informatyki Informatyka
dr inż. Maciej Król
maciej.krol@tu.koszalin.pl
Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Budownictwo
Marzena Damięcka-Suchocka
marzena.damiecka-suchocka@tu.koszalin.pl
Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezj Geodezja i Kartografia
dr inż. Magdalena Orłowska
magdalena.orlowska@tu.koszalin.pl
Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Inżynieria Środowiska
dr Piotr Stramski
piotr.stramski@tu.koszalin.pl
Wydział Wzornictwa i Architektury Wzornictwo, Architektura Wnętrz
mgr Magdalena Klepuszewska
magdalena.klepuszewska@tu.koszalin.pl
Wydział Humanistyczny Filologia angielska – I stopień
dr Jolanta Horojtko
barbara.horojtko@wp.pl
Wydział Humanistyczny

Filologia angielska – II stopień, Filologia germańska

mgr Żaklina Kamińska
zaklina.kaminska@tu.koszalin.pl
Wydział Humanistyczny Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
dr Iwona Zychowicz
iwona.zychowicz@tu.koszalin.pl
Wydział Humanistyczny Pedagogika – studia stacjonarne
dr Lucyna Maksymowicz
lucyna.maksymowicz@tu.koszalin.pl
Wydział Humanistyczny Pedagogika - studia niestacjonarne
dr Maria Giryn-Boudy
maria.giryn-boudy@tu.koszalin.pl
Wydział Humanistyczny Europeistyka
dr Marcin Olkiewicz
marcin.olkiewicz@tu.koszalin.pl
Wydział Nauk Ekonomicznych Zarządzanie
dr Ewa Kasperska
ewa.kasperska@tu.koszalin.pl
Wydział Nauk Ekonomicznych Turystyka i Rekreacja
dr Anna Szczepańska - Przekota
anna.szczepanska-przekota@tu.koszalin.pl
Wydział Nauk Ekonomicznych Logistyka
dr hab. Grzegorz Przekota, prof. PK
grzegorz.przekota@tu.koszalin.pl
Wydział Nauk Ekonomicznych Ekonomia
dr Rafał Rosiński
rafal.rosinski@tu.koszalin.pl
Wydział Nauk Ekonomicznych Finanse i rachunkowość


Wykaz umów z pracodawcami - strona PK - 18.06.21

Zarządzenie Rektora Politechniki Koszalińskiej 45/2019 w sprawie organizacji i realizacji praktyk studenckich

Zarządzenie Rektora Politechniki Koszalińskiej w sprawie organizacji i realizacji praktyk studenckich w warunkach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Ankieta dla pracodawcy

Praktyki studenckie w administracji rządowej

Umowy o współpracy w zakresie praktyk
 

Załączniki

Nazwa