Drodzy Studenci!

 


W systemie USOSweb zostały założone dla Państwa indywidualne konta (https://usosweb.tu.koszalin.pl). Instrukcję z opisem podstawowych funkcji systemu znajdziecie Państwo poniżej.

Instrukcja USOSweb do pobrania

Dodatkowo załączamy kilka ważnych komunikatów.

  1. Legitymacje studenckie.

W instrukcji znajdziecie Państwo informację na temat tego, skąd pobrać wniosek oraz gdzie odszukać swój indywidualny numer konta, na który należy wpłacić 22 zł za wyrobienie legitymacji. Skan wniosku należy przesłać do właściwego operatora kierunku (ich lista znajduje się tu: https://www.tu.koszalin.pl/kat/950/dane-kontaktowe-i-godziny-obslugi-studentow). Prosimy o cierpliwość. Realizacja wydruku legitymacji zajmuje do ok. 14 dni.

English Instruction - Getting your Student ID Card

  1. Plany zajęć na stronach wydziałów.

Plany zajęć znajdziecie Państwo na stronach swoich wydziałów. Część kierunków prowadzi również plany zajęć w systemie USOS. W takim przypadku możecie je Państwo znaleźć na swoich indywidualnych kontach w systemie USOSweb.

  1. Ślubowanie/Oświadczenie.

Złożenie ślubowania jest warunkiem uzyskania statusu studenta.

Będziecie mieć Państwo możliwość złożenia ślubowania za pomocą systemu USOSweb od dnia 1 października. Dodatkowo składać będziecie Państwo w systemie oświadczenie w sprawie płatności.

  1. Czesne – studenci niestacjonarni.

Informacje na temat deklaracji rozłożenia na raty znajdziecie Państwo na stronie: https://www.tu.koszalin.pl/kat/951/oplaty. Skany deklaracji prosimy przesyłać do Sekcji pomocy materialnej i opłat: lista adresów e-mail https://www.tu.koszalin.pl/art/508/zespol.

  1. Stypendia/pomoc materialna

Informacje na temat świadczeń znajdziecie Państwo na stronie: https://www.tu.koszalin.pl/kat/439/swiadczenia-dla-studentow.

  1. Mobilny USOS

Zachęcamy do pobierania mobilnego USOSa.

  1. Zapisy na zajęcia – język obcy lub WF.

W załączonej instrukcji znajdziecie Państwo informację na temat sposobu zapisywania się na zajęcia. Prosimy śledzić stronę USOSweb, na której umieszczane są informacje na temat zapisów. Przed wyborem grupy, do której chcecie się Państwo zapisać należy sprawdzić swój plan zajęć, aby poszczególne zajęcia nie kolidowały ze sobą.

Załączniki

Nazwa