Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Dzień Przemysłu Drzewnego w Filii Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku

Wspólna inicjatywa Politechniki Koszalińskiej, firmy Kronospan, miejskich i powiatowych władz samorządowych Szczecinka oraz Szczecineckiego Klastra Meblowego – to wyjście naprzeciw potrzebom pracodawców i młodzieży szkół średnich, zainteresowanej podjęciem studiów i znalezieniem zatrudnienia w sektorze przemysłu drzewnego.

Uczestnicy Dnia Przemysłu Drzewnego będą mieli okazję do zwiedzenia zakładów produkcyjnych Kronospanu, a także – działającej od 2016 roku – fabryki duńskiego konsorcjum meblowego Tvilum i niemieckiego producenta szuflad BHK. Poznają najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne stosowane w przemyśle drzewnym, a za pośrednictwem specjalistów z koszalińskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej – własne predyspozycje zawodowe.

Firmy lokalne przedstawią oferty pracy. Studenci z kół naukowych „Optimus” i „Drewniaki”, działających w Filii Politechniki Koszalińskiej – na Wydziale Przemysłu Drzewnego – zaprezentują zastosowania frezarek i drukarek 3D w przemyśle drzewnym.  Całości towarzyszyć będzie konkurs wiedzy o przemyśle drzewnym.

Udział należy potwierdzić do 23 stycznia br., wysyłając e-maila na adres: wieslaw.szada-b@tu.koszalin.pl lub pod numerem telefonu 604 624 757.
Więcej: http://wpd.tu.koszalin.pl/

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl