Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

W wakacje uczelnia ogłosiła konkurs, zachęcając do nadsyłania fotografii obiektów, osób i wydarzeń związanych z wszelkimi przejawami działalności Politechniki Koszalińskiej. Chodzi o to, by uwiecznić wszelkie przejawy życia akademickiego, ale też by wypromować środowisko fotografów w regionie.

Mamy sygnały, że część z Państwa dopiero wróciła z wakacyjnych wyjazdów. Wiele osób nie zdążyło jeszcze wyjść w plener. Chcemy dać szansę udziału w naszej zabawie jak największej liczbie uczestników. Dlatego termin przyjmowania prac na konkurs fotograficzny został wydłużony do 12 października 2020 r.

Zachęcamy właścicieli wszelkiego sprzętu, przy pomocy którego można robić zdjęcia (smartfony, tablety, tradycyjne aparaty fotograficzne) do uwiecznienia miejsc i wydarzeń związanych z Politechniką Koszalińską. Można też odkurzyć archiwa fotograficzne i zaproponować zdjęcia związane z przeszłością uczelni. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, a nadesłać można maksymalnie trzy zdjęcia.

Najciekawsze zostaną zaprezentowane na wystawie w obiektach Politechniki Koszalińskiej. W trakcie wernisażu wystawy zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.

Oto nagrody: I miejsce – drukarka kolorowa; II miejsce – aparat do fotografii natychmiastowej; III miejsce – dysk SSD. Uczelnia przewidziała też przyznanie trzech wyróżnień. Fotografie konkursowe z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy (wszystko w formie elektronicznej) należy wysyłać na adres: media@tu.koszalin.pl

Na ten adres należy kierować także wszelkie pytania dotyczące szczegółów konkursu.

Regulamin Wakacyjnego konkursu fotograficznego Politechniki Koszalińskiej 2020.doc

Formularz zgłoszeniowy:

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl