Noc Muzeów 2022 na Wydziale Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej
2022-05-14

NOC MUZEÓW 2022 na Wydziale Architektury i Wzornictwa PK

Wydział Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej zapraszana na Noc Muzeów 2022. Wydarzenie odbędzie się 14 maja br. w godz. 16.30-21.00. W programie tegorocznej edycji przewidziano: warsztaty prowadzone przez wykładowców, studentów i absolwentów kierunku Wzornictwo i Architektura Wnętrz oraz wernisaż i performance studencki. Zapraszamy na wydarzenia ustawione w panelach półtoragodzinnych aby łatwiej było przemieszczać się tym, którzy chcą zebrać jak najwięcej doświadczeń!

Katedra Grafiki Projektowej zaprasza na Warsztaty szydełkowania typograficznego, przygody z opakowaniem, kolażowe wariacje i nadruków metodą sitodruku oraz warsztaty ze skanowania 3D. Katedra Architektury przygotuje warsztaty z makietowania, skalowania, tworzenia tablicy inspiracji i projektowanie funkcji wnętrza. Katerda pokaże również komputerową wizualizację koszalińskiego rynku z ubiegłego wieku.

Katedra Wzornictwa prezentować będzie obiekty z ubioru i galanterii, oświetlenia i produktu a wykładowcy czekają na rozmowy z kandydatami na kierunki artystyczne oraz konsultacje portfolio w M7 i M3 budynku M oraz budynkach J i E.

Katedra Sztuk Plastycznych tym razem zaprezentuje jak robić odlewy gipsowe.