Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Moduł oficerski LA

Informacje dla kandydatów aplikujących do modułu oficerskiego Legii Akademickiej
więcej

Rekrutacja do programu Legia Akademicka 2020/2021

Informujemy, że uruchamiamy rekrutacje do programu Legia Akademicka 2020/2021. W tym roku nowością jest moduł oficerski, jednakże będzie on prowadzony poza uczelniami cywilnymi i na niego nie prowadzimy rekrutacji! Rekrutacja jest prowadzona na moduł podstawowy i moduł podoficerski.
więcej

Szkolenie CYBER

Uwaga ważna informacja dla studentów uczestników programu Legia Akademicka MON, którzy chcą brać udział w szkoleniu CYBER.
więcej

Kwestionariusz z danymi antropometrycznymi

Osoby, które chcą odbyć szkolenie praktyczne powinny złożyć również wypełniony kwestionariusz z danymi antropometrycznymi.
więcej

Wysyłka certyfikatów

Uwaga studenci, którzy zaliczyli część teoretyczną programu Legia Akademicka na Politechnice Koszalińskiej. W dniu 29.05.2020 zostanie zrealizowana wysyłka certyfikatów na adresy korespondencyjne, które Państwo podali przy składaniu wniosków. Jeśli chcecie Państwo aby wysyłka została przesłana na inny adres lub chcecie Państwo odebrać certyfikat osobiście na Politechnice Koszalińskiej prosimy o kontakt.
więcej

Termin składania wniosków o szkolenie praktyczne

Ważne informacje dotyczące składania wniosków o odbycie szkolenia praktycznego.
więcej

Informacja o szkoleniu praktycznym w ramach III edycji programu Legia Akademicka MON

W związku z otrzymaniem informacji z Zarządu Organizacji i Uzupełnień P1 SG WP informujemy, że w ramach tegorocznej edycji LA odbędzie się tylko jeden turnus szkoleniowy wg następującej wstępnie przyjętej organizacji.
więcej

Wniosek o odbycie szkolenia praktycznego

Gratulujemy wszystkim studentom, uczestnikom programu Legia Akademicka MON na Politechnice Koszalińskiej, którzy z wynikiem pozytywnym ukończyli szkolenie teoretyczne. W najbliższym czasie otrzymają Państwo certyfikaty potwierdzające zaliczenie szkolenia. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o powołanie do odbycia ochotniczego ćwiczenia wojskowego, czyli przeszkolenia w ramach części praktycznej.
więcej

Zaliczenie części teoretycznej III edycji programu Legia Akademicka

Uwaga słuchacze kursu teoretyczne III edycji programu Legia Akademicka MON W dniu 15.05.2020 w godzinach 8:00 - 22:00 będzie dostępny test zaliczeniowy kończący kurs teoretyczny.
więcej

Informacja o zajęciach teoretycznych

Uwaga studenci, uczestnicy zajęć teoretycznych programu Legia Akademicka MON W piątek 24.04.2020 odbędą się pierwsze zajęcia teoretyczne. Zostaną one przeprowadzone w formie wideokonferencji z wykorzystaniem platformy ZOOM.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl