Posiedzenie Konwentu Wydziału i Władz WILŚiG
Opublikowano 26.07.2026 12:36

W dniu 16.06.2026 r. odbyło się posiedzenie Konwentu Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji z Władzami Wydziału. Posiedzenie otworzył Dziekan Wydziału dr hab. inż. Jacek Domski, prof. PK. Podczas spotkania do Konwentu zostały przyjęte dwie nowe osoby, a następnie zostały zaprezentowane przez Dziekana i Prodziekana ds. kształcenia – dra inż. Mariusza Ruchwę tematy dotyczące działań jakie Wydział zrealizował w mijającym roku akademickim 2025/2026 oraz omówiono dalsze zamierzenia Wydziału. Konwent w pozytywnie odniósł się do wszystkich przedstawionych kwestii podczas bardzo interesującej dyskusji. Spotkanie było też okazją do podziękowań za ważne dla Wydziału działania i wsparcie.