Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Dziś nowy senator Politechniki Koszalińskiej odebrał akt stwierdzający wybór z rak pani rektor dr hab. Danuty Zawadzkiej, prof. PK oraz przewodniczącego Uczelnianej Komisji Wyborczej dra hab. inż. Tomasza Piskiera, prof. PK. Dr inż. Marcin Walczak zastąpi w Senacie dra inż. Roberta Berezowskiego (również z WEiI), który zmarł nagle w grudniu ubiegłego roku.

- Cieszymy się, że Wydział Elektroniki i Informatyki będzie nadal reprezentowany - podkreśliła prof. Danuta Zawadzka. - Wybór na senatora przez niemałe grono pozostałych nauczycieli akademickich to nie lada zaszczyt i osiągnięcie.

Dr inż. Marcin Walczak zadebiutuje w roli senatora już w najbliższą środę. To wtedy zaplanowane jest posiedzenie Senatu Politechniki Koszalińskiej.

Dr inż. Marcin Walczak (w środku) odebrał akt powołania do Senatu PK z rąk pani rektor dr hab. Danuty Zawadzkiej, prof. PK oraz przewodniczącego Uczelnianej Komisji Wyborczej dra hab. inż. Tomasza Piskiera, prof. PK (na zdjęciu po lewej). 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl