Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
2021-01-08

Marcin Kobylarz, członek zarządu Związku Piłki Ręcznej (ZPR) w Polsce, podziękował 8 stycznia br. władzom uczelni za udział Politechniki Koszalińskiej w organizacji Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików w Piłce Ręcznej Plażowej w sierpniu 2020 roku oraz promocję tej dyscypliny sportu.

Na ręce rektor Politechniki Koszalińskiej, dr hab. Danuty Zawadzkiej, prof. PK i prorektora ds. studenckich dra hab. inż. Tomasza Królikowskiego, prof. PK działacz ZPR – odpowiedzialny w związku za plażówkę – przekazał tablicę ze specjalną edycją medali oraz pamiątkową piłkę plażową.

– W imieniu prezesa związku dziękuję za wsparcie mistrzostw – oznajmił Marcin Kobylarz. – Impreza została okrzyknięta jedną z najprężniej zorganizowanych w ubiegłym roku w Polsce. To zasługa również Politechniki Koszalińskiej.

Gratuluję tego wydarzenia – powiedziała prof. Danuta Zawadzka. – Cieszę się, że tak dobre rzeczy dzieją się w Koszalinie. Mamy nadzieję na kontynuację współpracy.

Mistrzostwa odbyły się w obiektach Politechniki Koszalińskiej przy ulicy Racławickiej. W tamtejszym kampusie powstał zespół boisk do uprawiania sportów plażowych. Co ciekawe, jedno ze zdjęć dokumentujących turniej, autorstwa Adama Paczkowskiego, fotografa uczelni, zostało opublikowane na stronie Światowej Federacji Piłki Ręcznej.

Zdjęcia: Magdalena Piłaszewicz/Politechnika Koszalińska

 

Marcin Kobylarz (po lewej) złożył podziękowania władzom uczelni.

Jedną z przekazanych pamiątek jest tablica ze specjalną edycją medali.

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl