Wydział Nauk Ekonomicznych
Politechniki Koszalińskiej

Certyfikaty Akredytacyjne w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”
Opublikowano 05.07.2021 11:11

Z radością pragniemy poinformować, iż studia podyplomowe Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Kadry i Płace organizowane na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej uzyskały Certyfikaty Akredytacyjne w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Studia z Przyszłością”. 🏆🏆🏆🏆🏆🏆

W Konkursie „Studia z Przyszłością”, współorganizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC, identyfikowane i wyróżniane są wybrane programy i kierunki studiów prowadzone w polskich uczelniach, które cechują się innowacyjnością, dostosowaniem do potrzeb rynku pracy oraz nowoczesnością przyjętych rozwiązań dydaktycznych. Ich oceny dokonuje Kapituła z udziałem wybitnych naukowców, w tym m.in. prof. Piotra Grudowskiego z Politechniki Gdańskiej, prof. Agnieszki Dziedziczak-Foltyn z Uniwersytetu Łódzkiego, prof. Ewy Kuli z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prof. Dariusza Rotta z Uniwersytetu Śląskiego, dra Aleksandra Kobylarka z Uniwersytetu Wrocławskiego i prof. Zbigniewa Widery z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wśród laureatów razem z Politechniką Koszalińską znalazły się uczelnie takie jak: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechnika Częstochowska, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu i wiele innych.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy 🤝🤝🤝🤝