Filia Politechniki Koszalińskiej

Konsultacje nauczycieli

 Konsultacje nauczycieli w roku akademickim 2023/2024 

Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje-sem. zimowy Konsultacje-sem. letni
dr inż. Sławomir Nagnajewicz slawomir.nagnajewicz@tu.koszalin.pl
94-3478475
------  
dr hab. inż. Dariusz Tomkiewicz, prof. PK dariusz.tomkiewicz@tu.koszalin.pl
94-3478272
Środa: 915-1010   
dr inż. Jarosław Chodór jaroslaw.chodor@tu.koszalin.pl
94-3478388
Wtorek: 1000-1100 
Niedziela: 1300-1400 (w czasie zjazdów)
 
dr inż. Grzegorz Chomka grzegorz.chomka@tu.koszalin.pl
94-3478477
Czwartek: 1100-1200 
Sobota: 1405-1450 (w czasie zjazdów)
 
dr inż. Wiesław Szada-Borzyszkowski wieslaw.szada-borzyszkowski@tu.koszalin.pl
94-3478447
Wtorek: 815-900 
Niedziela: 900-945 (w czasie zjazdów)
Wtorek: 1100-1200 
Niedziela: 1415-1500 (w czasie zjazdów)
prof. dr hab. inż. Tadeusz Bohdal tadeusz.bohdal@tu.koszalin.pl
94-3478247
------  
mgr inż. Izabela Wierucka izabela.wierucka@tu.koszalin.pl
94-3478461
Środa: 800-900  
mgr Jolanta Janus jolanta.janus@tu.koszalin.pl
94-3478535
Wtorek: 1100-1200   
mgr Jan Konieczny jan.konieczny@tu.koszalin.pl
94-3439198
------  
dr hab. inż. Tomasz Rydzkowski, prof. PK tomasz.rydzkowski@tu.koszalin.pl
94-3478424
Środa: 1400-1500   
mgr Marzena Surówka   Poniedziałek: 1230-1330   
dr hab. inż. Anna Zawada-Tomkiewicz, prof. PK anna.zawada-tomkiewicz@tu.koszalin.pl
94-3478451
Środa: 1100-1130   
dr inż. Radosław Patyk radoslaw.patyk@tu.koszalin.pl
94-3478434
------  
dr hab. inż. Tomasz Piskier, prof. PK tomasz.piskier@tu.koszalin.pl
94-3478297
Piątek: 1215-1300   
dr hab. inż. Bogdan Warcholiński, prof. PK bogdan.warcholiński@tu.koszalin.pl
94-3486634
Czwartek: 830-915   
       

 



 Konsultacje nauczycieli w roku akademickim 2022/2023 

Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje-sem. zimowy Konsultacje-sem. letni
dr inż. Sławomir Nagnajewicz slawomir.nagnajewicz@tu.koszalin.pl
94-3478475
Czwartek: 1200-1400 
Sobota: 1120-1220 
(w czasie zjazdów)
Wtorek: 900-1000 
dr hab. inż. Dariusz Tomkiewicz, prof. PK dariusz.tomkiewicz@tu.koszalin.pl
94-3478272
Poniedziałek: 1500-1600 
Sobota: 1305-1350 
(w czasie zjazdów)
------
dr inż. Jarosław Chodór jaroslaw.chodor@tu.koszalin.pl
94-3478388
Wtorek: 1200-1300 
Sobota: 1450-1550 
(w czasie zjazdów)
Czwartek: 1200-1300 
Niedziela: 1120-1200 
(w czasie zjazdów)
dr inż. Grzegorz Chomka grzegorz.chomka@tu.koszalin.pl
94-3478477
Czwartek: 1100-1200 
Sobota: 1405-1450 
(w czasie zjazdów)
Wtorek: 1200-1300 
Sobota: 1405-1450 
(w czasie zjazdów)
dr inż. Wiesław Szada-Borzyszkowski wieslaw.szada-borzyszkowski@tu.koszalin.pl
94-3478447
Środa: 900-1000 
Sobota: 1200-1300 
(w czasie zjazdów)
Czwartek: 1400-1500 
Piątek: 1645-1730 
(w czasie zjazdów w Koszalinie)
prof. dr hab. inż. Tadeusz Bohdal tadeusz.bohdal@tu.koszalin.pl
94-3478247
------ ------
mgr inż. Izabela Wierucka izabela.wierucka@tu.koszalin.pl
94-3478461
Środa: 830-915 Środa: 900-1015
mgr Jolanta Janus jolanta.janus@tu.koszalin.pl
94-3478535
Wtorek: 800-900  Poniedziałek: 800-900 
mgr Jan Konieczny jan.konieczny@tu.koszalin.pl
94-3439198
------ ------
dr hab. inż. Tomasz Rydzkowski, prof. PK tomasz.rydzkowski@tu.koszalin.pl
94-3478424
Środa: 900-1000  Wtorek: 900-1015 
Niedziela: 1430-1545 
(w czasie zjazdów)
mgr inż. Lesław Wilk leslaw.wilk@tu.koszalin.pl
 
Wtorek: 1245-1330  ------
dr hab. inż. Anna Zawada-Tomkiewicz, prof. PK anna.zawada-tomkiewicz@tu.koszalin.pl
94-3478451
Poniedziałek: 1100-1200  Środa: 1000-1100 
dr inż. Radosław Patyk radoslaw.patyk@tu.koszalin.pl
94-3478434
Środa: 730-815  Poniedziałek: 1800-1900 
Piatek: 1500-1550 
(w czasie zjazdów)
dr hab. inż. Tomasz Piskier, prof. PK tomasz.piskier@tu.koszalin.pl
94-3478297
Piatek: 1200-1300  ------
dr hab. inż. Bogdan Warcholiński, prof. PK bogdan.warcholiński@tu.koszalin.pl
94-3486634
Poniedziałek: 830-915 
Niedziela: 1315-1400 
(w czasie zjazdów)
------
mgr Marzena Surówka   Poniedziałek: 1045-1115  Poniedziałek: 1330-1400 

 

 Konsultacje nauczycieli w roku akademickim 2021/2022 

Imię i Nazwisko Kontakt Konsultacje-sem. zimowy Konsultacje-sem. letni
dr inż. Sławomir Nagnajewicz slawomir.nagnajewicz@tu.koszalin.pl
94-3478475
------ Wtorek: 1100-1200 
Sobota: 1300-1400
dr hab. inż. Dariusz Tomkiewicz, prof. PK dariusz.tomkiewicz@tu.koszalin.pl
94-3478272
------ Czwartekk: 1400-1500
dr inż. Jarosław Chodór jaroslaw.chodor@tu.koszalin.pl
94-3478388
------ Poniedziałek: 1045-1115
dr inż. Grzegorz Chomka grzegorz.chomka@tu.koszalin.pl
94-3478477
------ Wtorek: 1300-1400 
dr inż. Wiesław Szada-Borzyszkowski wieslaw.szada-borzyszkowski@tu.koszalin.pl
94-3478447
------ Wtorek: 1100-1300 (co 2 tyg.)
Sobota: 1500-1545
prof. dr hab. inż. Tadeusz Bohdal tadeusz.bohdal@tu.koszalin.pl
94-3478247
------ Czwartek: 1200-1300
mgr inż. Izabela Wierucka izabela.wierucka@tu.koszalin.pl
94-3478461
------ Środa: 1300-1400
mgr Jolanta Janus jolanta.janus@tu.koszalin.pl
94-3478535
------ Czwartekk: 1400-1500
mgr Jan Konieczny jan.konieczny@tu.koszalin.pl
94-3439198
------ Poniedzialek: 1300-1400 
dr hab. inż. Tomasz Rydzkowski, prof. PK tomasz.rydzkowski@tu.koszalin.pl
94-3478424
------ Czwartekk: 1200-1300
dr hab. inż. Jerzy Chojnacki prof. uczelni jerzy.chojnacki@tu.koszalin.pl
94-3478359
------ Środa: 1200-1300
dr hab. inż. Anna Zawada-Tomkiewicz, prof. PK anna.zawada-tomkiewicz@tu.koszalin.pl
94-3478451
------ Czwartekk: 1600-1730
dr inż. Radosław Patyk radoslaw.patyk@tu.koszalin.pl
94-3478434
------ ------
dr hab. inż. Tomasz Piskier, prof. PK tomasz.piskier@tu.koszalin.pl
94-3478297
------ ------
dr hab. inż. Bogdan Warcholiński, prof. PK bogdan.warcholiński@tu.koszalin.pl
94-3486634
------ ------