Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Konkurs dla uczniów i studentów "Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie" (3.01.2019 r.)

18 stycznia w Centrum Informatycznym Wydziału Elektroniki i Informatyki Politechniki Koszalińskiej (ul. Śniadeckich 2 D) odbędzie się trzecia edycja konkursu dla uczniów i studentów „Zaprogramuj swoją przyszłość w Koszalinie”.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy interesują się programowaniem. Celem jest zachęcenie młodych ludzi do związania przyszłości z naszym miastem. Organizatorami są Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej, firma Globallogic i Urząd Miejski w Koszalinie. Przewidziano cenne nagrody.

Uczestnicy konkursu będą mieli do rozwiązania 6 zadań (muszą to zrobić w czasie 2 godzin). Przewidziano dwie tury konkursowe: w godzinach 10-12 i 13-15.

Uczestnikiem może zostać osoba, która opanowała umiejętności programowania w jednym z następujących języków: C++, Python, C#, Java. Uczestnicy wybiorą preferowany język programowania dla każdego z zadań konkursowych. Osoby programujące w ogólnie znanych językach programistycznych będą miały równe szanse wykazania się wiedzą praktyczną podczas rozwiązywania zadań konkursowych.

Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 16 stycznia oraz w dniu konkursu. Osoby, które zamierzają wziąć udział w konkursie, powinny zarejestrować się w na stronie internetowej Biura Karier Politechniki Koszalińskiej. Należy podać imię i nazwisko, uczeń/student, kierunek studiów oraz adres er-mail. Po dokonaniu rejestracji uczestnik otrzyma widomość zwrotną zawierającą informacje o dostępie do platformy konkursowej. Wręczenie nagród zaplanowano na 25 stycznia 2019 r.

Rejestracja: https://www.kariera.koszalin.pl/szkolenia-online

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl