powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
2019-09-16 - 2019-09-19
SYMPOSIUM ON HEAT AND MASS TRANSFER 2019
więcej
2019-09-26 - 2019-09-26
XIX Zachodniopomorski Festiwal Nauki w Politechnice Koszalińskiej
więcej
2019-09-30 - 2019-09-30
Inauguracja roku akademickiego 2019/2020
więcej
Archiwum wydarzeń
Aktualności
Festiwal Nauki to jedna z największych imprez w Polsce popularyzujących naukę i kulturę. Impreza odbędzie się 26 września 2019 r. w godz. 10.00. - 14.00 we wszystkich kampusach uczelni.
więcej
XV Sympozjum Wymiany Ciepła i Masy
Aktualne i perspektywiczne problemy występujące w energetyce to temat XV Sympozjum Wymiany Ciepła i Masy, które w dniach 16-19 września odbywało się w Kołobrzegu. Organizatorem wydarzenia była Katedra Energetyki Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej.
więcej
W październiku konferencja TEDx Koszalin
Kolejna edycja konferencji TEDx Koszalin już wkrótce. Wystąpienia na żywo sprawią, że Koszalin wypełni się inspirującą dyskusją. Jednym ze współorganizatorów tegorocznego wydarzenia jest Politechnika Koszalińska.
więcej
Młodzi sportowcy walczyli o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej
Przez trzy dni młodzi szczypiorniści z Koszalina, Gryfina, Płocka, Sławna i Obornik Wielkopolskich rywalizowali w organizowanym po raz drugi Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej „Handballowy Fun” o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej.
więcej
Propozycja dla aktywnych seniorów
1 października rozpoczną się zapisy słuchaczy na kolejny rok akademicki w prowadzonym przez Politechnikę Koszalińską Uniwersytecie Trzeciego Wieku (UTW). Dotychczasowi słuchacze – jeśli w odpowiednim czasie dopełnią formalności – mają zagwarantowany udział w zajęciach.
więcej
Politechnika gości najmłodszych sportowców
Dwadzieścia dziecięcych zespołów piłki ręcznej z całego kraju będzie rywalizować od piątku do niedzieli (13-15 bm.) w organizowanym po raz drugi Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej „Handballowy Fun” o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej.
więcej
Studenci pójdą na praktyki w Wojskowym Oddziale Gospodarczym
Politechnika Koszalińska podpisała kolejną umowę o współpracę z podmiotem zainteresowanym prowadzeniem zawodowych praktyk studenckich. 10 września br. 178. partnerem uczelni w procesie kształcenia młodych ludzi został 17. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Koszalinie.
więcej
Archiwum aktualności