powrót do wersji graficznej
A- A A+

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

Start
AKTUALNE WYDARZENIA
Archiwum wydarzeń
Aktualności
Naukowcy z Politechniki Koszalińskiej wspierają przemysł drzewny
Nowoczesne urządzenie do szlifowania ostrzy technologicznych w przemyśle drzewnym zamontowano w Laboratorium Obróbki Ściernej Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej. Zakup urządzenia to efekt wdrażania projektu pn. „Poprawa efektywności procesowej i materiałowej w przemyśle tartacznym”.
więcej
Prace studentów Instytutu Wzornictwa na Gdynia Design Days 2019
Od 6 lipca br. w Gdyni trwa coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje z zakresu projektowania. Na specjalnej wystawie swoje prace prezentują także studenci Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.
więcej
Pomóżmy naszej studentce
Studentka Wydziału Humanistycznego zmaga się z ciężką chorobą. Stąd prośba Rady Wydziału do jej koleżanek i kolegów, którzy przygotowują się do obron prac licencjackich i magisterskich, by, jeśli zamierzają wydać pieniądze na kwiaty dla recenzentów i promotorów, przeznaczyli je na zakup sprzętu dla chorej koleżanki.
więcej
Przygotowali film o Niemenie
Dwaj studenci II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej nakręcili film wspomnieniowy o Czesławie Niemenie. Film miał swój debiut podczas niedawnego ogólnopolskiego spotkania wielbicieli twórczości Niemena w Białogardzie. I spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.
więcej
Sportowy sukces naszego studenta
Błażej Trznadel, student II roku Transportu na Wydziale Mechanicznym Politechniki Koszalińskiej, zdobył brązowy medal w boksie na odbywających się w Łomży Akademickich Mistrzostwach Polski. Gratulujemy!
więcej
Rektorzy w Radzie Gospodarczej Koszalina
Rektor Politechniki Koszalińskiej, prof. Tadeusz Bohdal oraz prorektor do spraw studenckich, prof. Tomasz Królikowski otrzymali powołanie do Rady Gospodarczej przy Prezydencie Koszalina na kadencję 2019-2023.
więcej
Medal dla naukowców z Politechniki Koszalińskiej i Morskiego Instytutu Rybackiego
Zespół badawczy z Politechniki Koszalińskiej i Morskiego Instytutu Rybackiego – Państwowego Instytutu Badawczego otrzymał medal Mercurius Gedanensis na 15. Międzynarodowych Targach Przetwórstwa i Produktów Rybnych POLFISH 2019 w Gdańsku.
więcej
Archiwum aktualności