Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
2021-04-08

Dzień Przemysłu Drzewnego

Filia Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się 16 kwietnia br. w godz. 9.00-18.00. W programie między innymi: prezentacje, zajęcia pokazowe, spotkania online oraz konkurs z nagrodami.
więcej
2021-03-31

Tak wspieramy rynek pracy w czasie pandemii

„Dzień z Pracodawcą” to cykl spotkań organizowanych przez Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej. Co tydzień zainteresowani pracą czy odbyciem stażu studenci i absolwenci mają szansę poznać ofertę innej firmy.
więcej
2021-03-31

Nominacja dla profesora Waldemara Kuczyńskiego

Postanowieniem z 22 marca 2021 r. Prezydent RP Andrzej Duda nadał dziekanowi Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej dr. hab. inż. Waldemarowi Kuczyńskiemu, prof. PK tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinach: inżynieria mechaniczna oraz inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka. Prof. Waldemar Kuczyński dołączył do grona profesorów tytularnych PK.
więcej
2021-03-31

Naukowiec PK redaktorem specjalnego wydania międzynarodowego czasopisma

Dr hab. inż. Stanisław Duer, prof. PK z katedry Energetyki Wydziału Mechanicznego Politechniki Koszalińskiej został zaproszony przez szwajcarskie wydawnictwo MDPI do pełnienia funkcji redaktora specjalnego wydania pisma naukowego „Energies”, które będzie poświęcone inteligentnym systemom wspomagającym użytkowanie i eksploatację obiektów technicznych.
więcej
2021-03-29

Koło Naukowe Rachmistrz zaprasza na wykłady

Wydział Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej zaprasza na cykl otwartych wykładów organizowanych przez Koło Naukowe Rachmistrz działające przy Katedrze Finansów. Najbliższy wykład zaplanowany na środę, 31 marca br. będzie poświęcony Giełdzie Papierów Wartościowych.
więcej
2021-03-29

Zaprojektują optymalny dom z drewna

Naukowcy z Politechniki Koszalińskiej wspólnie z firmą ITS pracują nad stworzeniem optymalnej przegrody budowlanej stosowanej w budownictwie szkieletowym drewnianym. Dzięki temu na Pomorzu będzie mogło powstać więcej wygodnych domów o takiej konstrukcji.
więcej
2021-03-26

Nagroda za pomysłowe krzesło

Eryk Mitkowski, uczeń Zespołu Szkół nr 10 w Koszalinie to zwycięzca zorganizowanego przez Filię Politechniki Koszalińskiej w Szczecinku konkursu na projekt innowacyjnego krzesła z oparciem. W piątek (26 marca) uczeń i jego opiekun odebrali nagrody.
więcej
2021-03-22

Pomogliśmy Marzenie spełnić marzenie

Dzięki zaangażowaniu studentów i władz Wydziału Humanistycznego (WH) Politechniki Koszalińskiej, a także dzięki wsparciu Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej studentka Anglistyki będzie mogła kupić specjalistyczny wózek dla niepełnosprawnych. Akcja się nie kończy. Teraz studenci zbierają pieniądze na rehabilitację koleżanki.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl