Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Studenci mają swoją przestrzeń (17.12. 2019 r.)

Otwarcie nowej – eksperymentalnej – sali dla studentów kierunków: Wzornictwo i Architektura Wnętrz odbyło się 16 grudnia br. na Wydziale Architektury i Wzornictwa (WAiW) Politechniki Koszalińskiej w kampusie przy ulicy Racławickiej.
więcej

Goście nie żałowali grosza (16.12.2019 r.)

Ogromnym powodzeniem cieszyły atrakcje zorganizowanego w sobotę (14 grudnia br.) finału akcji charytatywnej „Wrzuć Miedziaka dla Dzieciaka”. Był kiermasz charytatywny i mnóstwo ciekawych występów artystycznych.
więcej

Pani doktor w składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej (16.12.2019 r.)

Miło nam poinformować, że dr Agnieszka Jakubowska, prodziekan ds. kształcenia Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, znalazła się w składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej VI kadencji.
więcej

Wystawa "Dotknij archeologii" (13.12.2019 r.)

W koszalińskim muzeum można oglądać wystawę, która jest efektem współpracy tej placówki i Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Zaprezentowano kopie zabytków wykonane dzięki technologii skanowania trójwymiarowego i druku 3D.
więcej

Na Politechnice Koszalińskiej powstała replika skrzatuskiej Piety (12.12.2019 r.)

W Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej powstała replika rzeźby – skrzatuskiej Piety. W czwartek (12 grudnia br.) przedstawiciele władz uczelni przekazali kopię księżom z kołobrzeskiego Domu Księży Emerytów.
więcej

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy w Słupsku (12.12.2019 r.)

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy w Słupsku Trzecia z czterech odsłon 18. Środkowopomorskich Targów Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair odbyła się 11 grudnia br. w Hali Gryfii w Słupsku. Organizatorem targów jest Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej, a współorganizatorem – Biuro Targów Bałtyk.
więcej

Finał akcji "Wrzuć Miedziaka dla Dzeciaka" (11.12.2019 r.)

Już w najbliższą sobotę (14 grudnia br.) finał studenckiej akcji „Wrzuć Miedziaka dla Dzieciaka”. Będzie kiermasz świąteczny i ciekawe występy artystyczne.
więcej

Druga debata oksfordzka (11.12.2019 r.)

Na kolejną debatę oksfordzką zapraszają we wtorek (17 grudnia br.) studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej. Tym razem tematem będzie powszechny dochód podstawowy.
więcej

Kuchnia zintegrowała studentów (9.12.2019 r.)

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne gotowanie. W piątek (6 grudnia br.) zagraniczni studenci przebywający na naszej uczelni w ramach programu Erasmus+ wzięli udział w Cooking Day. Były dania tureckie, włoskie, hiszpańskie, francuskie i oczywiście polskie. Smacznie i wesoło.
więcej

Konkurs Power Tower rozstrzygnięty (6.12.2019 r.)

Studenci z Politechniki Śląskiej okazali się bezkonkurencyjni w organizowanym po raz trzeci przez naszą uczelnię konkursie na najlepszą konstrukcję wieży Power Tower. Drużyny ze śląskiej uczelni zwyciężyły zarówno w kategorii tradycyjnej, jak i nowoczesnej.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl