Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK, rektor Politechniki Koszalińskiej wzięła dzisiaj udział w debacie online „17 lat Polski w UE. Efekty członkostwa”.

Organizatorem spotkania przedstawicieli różnych środowisk zachodniopomorskich było Stowarzyszenie „Business Club Szczecin”, które do współorganizacji zaprosiło: Studium MBA Uniwersytetu Szczecińskiego, Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce, Stowarzyszenie Absolwentów MBA i Zachodniopomorski Klaster Morski.

 

Założeniem debaty było podsumowanie 17 lat członkostwa w Unii Europejskiej oraz poddanie pod ocenę efektów w trzech obszarach – działalności przedsiębiorców i firm, szkół wyższych oraz samorządów. Prof. Danuta Zawadzka uczestniczyła w panelu poświęconym działalności uczelni zachodniopomorskich w kontekście współpracy z Unią Europejską. W tej części dyskusji udział wzięli także zaproszeni rektorzy: PUM, ZUT, US, Akademii Morskiej i Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

 

Pełna relacja z całej debaty dostępna jest na wszczecinie na platformie You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=IXHb_qYLD0Q

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl