Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej (PK) zwróciło się do szkół o udostępnienie wydarzenia w mediach społecznościowych. W ciągu dwóch godzin na profilu FB uczelni opublikowanych zostało 35 postów. Większość z nich dotyczyła prezentacji oferty kształcenia.

W programie Wirtualnego Dnia Otwartego znalazło się m.in. powitanie uczniów i kandydatów na studia przez dr hab. Danutę Zawadzką, prof. PK i rektora Politechniki Koszalińskiej oraz zaproszenie do studiowania i informacja o rekrutacji przekazane przez dra. hab. Krzysztofa Wasilewskiego, prof. PK i prorektora ds. kształcenia.

W późniejszych blokach uczestnicy wydarzenia mogli obejrzeć m.in.: mini-wykłady przybliżające specyfikę kierunków kształcenia, prezentację wszystkich kierunków, szczegóły życia studenckiego opisane przez studentkę Annę Lis i przesłanie do kandydatów skierowane przez Aleksandrę Zmudę Trzebiatowską, przewodniczącą Parlamentu Studentów PK.

Uczestnicy mogli także wziąć udział w konkursach (padły rekordy frekwencyjne), pobrać materiały o uczelni i kierunkach kształcenia (ulotki, specjalnie na tę okazję przygotowane prezentacje jednostek). Premierę miało nowe wydanie „Informatora dla kandydatów na studia” (2021/2022). Młodzież otrzymała linki do najważniejszych źródeł informacji o studiach.

Był to pierwszy Wirtualny Dzień Otwarty w historii uczelni. W godzinach emisji materiałów filmowych przyciągnął tysiące młodych ludzi. Wszystkie filmy będą wkrótce dostępne na kanale YT Studia HD Platon Politechniki Koszalińskiej. Trzy tysiące osób pobrało materiały dla kandydatów na studia.

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl