Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Stypendia studenckie od Energa-Operatora

Była to siódma edycja konkursu stypendialnego organizowanego przez spółkę z branży energetycznej i uczelnię. Każdego roku mogą w nim wziąć udział studenci studiów stacjonarnych pierwszego stopnia z kierunku Energetyka na Wydziale Mechanicznym.

– Dla studentów to dobra okazja, żeby połączyć wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi, poznać specyfikę działalności dużej formy energetycznej i zrobić pierwszy krok na drodze rozwoju zawodowego – przyznał prof. Tadeusz Bohdal, rektor Politechniki Koszalińskiej.

Jakie są warunki otrzymania stypendium? Bardzo dobre wyniki w nauce i wykazanie się wysokim poziomem wiedzy przed komisją konkursową. Każdy kandydat ma do dyspozycji 15-minut na prezentację tematyczną. W skład komisji wchodzą przedstawiciele fundatora i nauczyciele akademiccy. 

Stypendyści będą otrzymywać po 2,5 tysiąca złotych przez 15 miesięcy. Wiedzę praktyczną zdobędą bezpośrednio w firmie, co stworzy im szansę na późniejsze zatrudnienie u Energa-Operatora.
Więcej:
http://wm.politechnika.koszalin.pl/

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl