Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Wojskowe wyzwanie

Studenci, którzy chcieliby sprawdzić się jako żołnierze mogą skorzystać z programu "Wojskowe Wyzwanie". Informację tą kierujemy szczególnie do tych studentek i studentów, którzy chcą wziąć udział w kolejnych edycjach programu Legia Akademicka.
więcej

Wręczenie kart powołań

W dniu 11.06.2019 o godz. 11:00 w Sali Senatu (ul. Śniadeckich 2, blok A, V piętro) odbędzie się uroczystość wręczenia kart powołania do obycia przeszkolenia praktycznego studentom, którzy złożyli wnioski o jego odbycie w roku 2019.
więcej

Uwaga studenci!

Ważny komunikat. Osoby, które chcą odbyć przeszkolenie praktyczne muszą do dnia 12.05.2019 złożyć wnioski w pok. 2-5D (ul. Śniadeckich 2 Koszalin).
więcej

Uroczyste zakończenie szkolenia teoretycznego

Informujemy uczestników szkolenia teoretycznego Legii Akademickiej MON 2019, że uroczyste zakończenie szkolenia połączone z wydaniem certyfikatów ukończenia kursu teoretycznego osobom, które zaliczyły ten etap odbędzie się w dniu 17.05.2019 o godz. 11:00 w Sali Senatu Politechniki Koszalińskiej. Serdecznie zapraszamy!
więcej

Dane antropometryczne

Osoby, które chcą odbyć szkolenie praktyczne powinny złożyć na pok. 2-5D przy ul. Śniadeckich 2 (Blok D Politechniki Koszalińskiej) wypełniony kwestionariusz z danymi antropometrycznymi.
więcej

Wniosek o powołanie do odbycia służby wojskowej

W pok. 2-5D przy ulicy Śniadeckich 2 można składać już wnioski o powołanie na ćwiczenia wojskowe w ramach Legii Akademickiej.
więcej

Terminy szkolenia praktycznego

Terminy realizacji w 2019r. programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej (część praktyczna)
więcej

Zakończenie zajęć teoretycznych

Szanowni studenci! Osoby które ukończyły kurs teoretyczny Legii Akademickiej otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu na uroczystym zakończeniu, które odbędzie się na przełomie kwietnia i maja (o terminie poinformujemy).
więcej

Komunikat dotyczący zajęć teoretycznych

Uwaga ważny komunikat dla studentów dotyczący podziału na grupy - osoby, które podczas inauguracji nie wpisały się do grup ćwiczeniowych na zajęcia teoretyczne zostały przypisane do grupy II.
więcej

Legia Akademicka - Dane Kontaktowe

Pełnomocnik Rektora PK ds. Edukacji Wojskowej Studentów w ramach Legii Akademickiej: mgr Wojciech Sokołowski
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl