Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Plan zajęć teoretycznych

więcej

Inauguracja szkolenia praktycznego

Zapraszamy na inauguracje szkolenia teoretycznego w ramach Legia Akademicka MON na Politechnice Koszalińskiej. Inauguracja odbędzie się w Sali Senatu PK (ul. Śniadeckich 2) dnia 4 kwietnia 2019 o godz. 11:00
więcej

Legia Akademicka - Dane Kontaktowe

Pełnomocnik Rektora PK ds. Edukacji Wojskowej Studentów w ramach Legii Akademickiej: mgr Wojciech Sokołowski
więcej

Komunikat dotyczący zajęć teoretycznych

Uwaga ważny komunikat dla studentów dotyczący podziału na grupy - osoby, które podczas inauguracji nie wpisały się do grup ćwiczeniowych na zajęcia teoretyczne zostały przypisane do grupy II.
więcej

Zakończenie zajęć teoretycznych

Szanowni studenci! Osoby które ukończyły kurs teoretyczny Legii Akademickiej otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu na uroczystym zakończeniu, które odbędzie się na przełomie kwietnia i maja (o terminie poinformujemy).
więcej

Terminy szkolenia praktycznego

Terminy realizacji w 2019r. programu edukacji wojskowej studentów w ramach Legii Akademickiej (część praktyczna)
więcej

Wniosek o powołanie do odbycia służby wojskowej

W pok. 2-5D przy ulicy Śniadeckich 2 można składać już wnioski o powołanie na ćwiczenia wojskowe w ramach Legii Akademickiej.
więcej

Dane antropometryczne

Osoby, które chcą odbyć szkolenie praktyczne powinny złożyć na pok. 2-5D przy ul. Śniadeckich 2 (Blok D Politechniki Koszalińskiej) wypełniony kwestionariusz z danymi antropometrycznymi.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl