Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Politechnika przyjazna środowisku (12.12.2018 r.)

Znaczny wzrost efektywności energetycznej pięciu budynków Politechniki Koszalińskiej to efekt realizacji projektu ich termomodernizacji. Większość kosztów przedsięwzięcia udało się pokryć dzięki dotacji z Unii Europejskiej.
więcej

Szkolenie „Inżynier - lider zespołu” (7.12.2018 r.)

Parlament Studentów Politechniki Koszalińskiej organizuje bezpłatne, certyfikowane szkolenie dla studentów pn. „Inżynier – lider zespołu”.
więcej

Studenci pomagają potrzebującym dzieciom (6.12.2018 r.)

Trwa akcja "Wrzuć miedziaka dla dzieciaka", podczas której studenci Politechniki Koszalińskiej zbierają pieniądze na pomoc najmłodszym. Finał – w sobotę (15 grudnia) w galerii Emka.
więcej

Certyfikaty dla dobrze przygotowanych studentów (30.11.2018 r.)

Pierwsza grupa studentów informatyki Politechniki Koszalińskiej odebrała w piątek (30 listopada br.) certyfikaty potwierdzające udział w stażach organizowanych w ramach specjalnego programu unijnego. Przedstawiciele firm, które zorganizowały staże, gratulowali uczelni poziomu, na jakim kształci studentów.
więcej

Oni zbudowali najmocniejsze wieże (23.11.2018 r.)

20 drużyn rywalizowało w konkursie na najlepszą konstrukcję wieży Power Tower 2018. W pierwszym dniu uczestnicy budowali modele, w drugim – w efektowny sposób je niszczono. Tak badano wytrzymałość wież. Widowiskową rywalizację zespołów akademickich wygrała ekipa studentów z Politechniki Śląskiej i Poznańskiej, w grupie szkół średnich najlepsza okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych w Człuchowie.
więcej

„Tłumacze na start” (23.11.2018 r.)

Dziewięciu studentów Wydziału Humanistycznego Politechniki Koszalińskiej przystąpiło do uczelnianego etapu konkursu lingwistycznego „Tłumacze na start”. Czterech z nich weźmie udział w zmaganiach finałowych
więcej

Jubileusz wydziału (21.11.2018 r.)

Półwiecze istnienia obchodzi Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji. Obchody jubileuszu zaplanowano na 28 listopada.
więcej

Konkurs historyczny na cześć powstańców wielkopolskich (20.11.2018 r.)

„Niepodlegli – Powstanie Wielkopolskie” to tytuł konkursu organizowanego przez Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej i Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
więcej

Studenci informatyki zdobywają doświadczenie dzięki stażom (20.11.2018 r.)

Już wkrótce pierwsza grupa studentów informatyki Politechniki Koszalińskiej odbierze certyfikaty potwierdzające ich udział w stażach organizowanych w ramach specjalnego programu unijnego.
więcej

Jak uczyć studentów przedsiębiorczości? (16.11.2018 r.)

W połowie grudnia w Kołobrzegu odbędzie się cykl szkoleń dla wykładowców wszystkich kierunków studiów, którzy chcieliby w ramach prowadzonych zajęć wzmacniać kompetencje przedsiębiorcze studentów.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl