Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Bibliotekarze Politechniki bezkonkurencyjni

Wielkimi Manewrami Bibliotekarskimi uczcili niedawno swoje święto zachodniopomorscy bibliotekarze. Zmagający się na co dzień z ciężarem bardziej lub mniej opasłych tomów pracownicy bibliotek, tym razem testowali swoje umiejętności w terenowej sztuce przetrwania. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Biblioteki Politechniki Koszalińskiej.
więcej

Konferencja naukowa o różnych aspektach reklamy

"Tabu w reklamie” poświęcona będzie pierwsza edycja, organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe „Badamy Reklamy” i Katedrę Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa Wydziału Humanistycznego, konferencji naukowej „Obszary reklamy”. Konferencja odbędzie się 22 października w kampusie uczelni przy ulicy Kwiatkowskiego 6e (sala 13b).
więcej

Obejrzyj wesołe reklamy

Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej i Centrum Kultury 105 w Koszalinie organizują pokaz humorystycznych reklam.
więcej

Z myślą o obecnych i przyszłych inżynierach

Wydział Mechaniczny Politechniki Koszalińskiej wraz z Koszalińską Izbą Przemysłowo-Handlową zapraszają na 4Engi – Konferencję nowoczesnych rozwiązań dla inżynierów. Konferencja obędzie się 25 października br. w godz. 10-14 w bloku A Wydziału Mechanicznego Politechniki przy ul. Racławickiej 15-17.
więcej

Studenckie otrzęsiny w żołnierskim stylu

Już niebawem – 18 października – w Sizar Club Koszalin otrzęsiny Politechniki Koszalińskiej. Organizatorzy zapowiadają, że impreza będzie wybuchowa, bo temat przewodni tegorocznych otrzęsin to wojsko.
więcej

Jubileusz dziecięcego uniwersytetu

więcej

Konkurs na najlepszą konstrukcję wieży – Power Tower 2018

więcej

Regaty pięćdziesięciolecia o Puchar Rektora Politechniki Koszalińskiej

więcej

Wkrótce kolejne szkolenia dla studentów

więcej

Naucz się tańczyć salsę

więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl