Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję

Wystawa "Dotknij archeologii" (13.12.2019 r.)

W koszalińskim muzeum można oglądać wystawę, która jest efektem współpracy tej placówki i Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Zaprezentowano kopie zabytków wykonane dzięki technologii skanowania trójwymiarowego i druku 3D.
więcej

Na Politechnice Koszalińskiej powstała replika skrzatuskiej Piety (12.12.2019 r.)

W Centrum Druku 3D Politechniki Koszalińskiej powstała replika rzeźby – skrzatuskiej Piety. W czwartek (12 grudnia br.) przedstawiciele władz uczelni przekazali kopię księżom z kołobrzeskiego Domu Księży Emerytów.
więcej

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy w Słupsku (12.12.2019 r.)

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy w Słupsku Trzecia z czterech odsłon 18. Środkowopomorskich Targów Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair odbyła się 11 grudnia br. w Hali Gryfii w Słupsku. Organizatorem targów jest Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej, a współorganizatorem – Biuro Targów Bałtyk.
więcej

Finał akcji "Wrzuć Miedziaka dla Dzeciaka" (11.12.2019 r.)

Już w najbliższą sobotę (14 grudnia br.) finał studenckiej akcji „Wrzuć Miedziaka dla Dzieciaka”. Będzie kiermasz świąteczny i ciekawe występy artystyczne.
więcej

Druga debata oksfordzka (11.12.2019 r.)

Na kolejną debatę oksfordzką zapraszają we wtorek (17 grudnia br.) studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej. Tym razem tematem będzie powszechny dochód podstawowy.
więcej

Kuchnia zintegrowała studentów (9.12.2019 r.)

Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólne gotowanie. W piątek (6 grudnia br.) zagraniczni studenci przebywający na naszej uczelni w ramach programu Erasmus+ wzięli udział w Cooking Day. Były dania tureckie, włoskie, hiszpańskie, francuskie i oczywiście polskie. Smacznie i wesoło.
więcej

Konkurs Power Tower rozstrzygnięty (6.12.2019 r.)

Studenci z Politechniki Śląskiej okazali się bezkonkurencyjni w organizowanym po raz trzeci przez naszą uczelnię konkursie na najlepszą konstrukcję wieży Power Tower. Drużyny ze śląskiej uczelni zwyciężyły zarówno w kategorii tradycyjnej, jak i nowoczesnej.
więcej

18. Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy w Szczecinku (5.12.2019 r.)

Druga z czterech odsłon 18. Środkowopomorskich Targów Edukacji i Pracy GlobalLogic Job Fair odbyła się 4 grudnia br. w Kronospan Design Center w Szczecinku. Głównym organizatorem targów jest Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej, a współorganizatorem – Biuro Targów Bałtyk.
więcej

Jak łączyć wiedzę medyczną i techniczną (4.12.2019 r.)

O tym, jakie korzyści dla zdrowia człowieka daje łączenie wiedzy medycznej i technicznej dyskutowano we wtorek (3 grudnia br.) podczas warsztatów zorganizowanych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Koszalińskiej.
więcej

O zastosowaniu narzędzi inżynierii finansowej w inwestowaniu (4.12.2019 r.)

W najbliższy wtorek (10 grudnia br.) na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej odbędzie się seminarium poświęcone praktycznemu zastosowaniu narzędzi inżynierii finansowej w inwestowaniu.
więcej
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl