Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

DZIEKANATY POMOCY MATERIALNEJ

 

WYDZIAŁ MECHANICZNY
 

ul. Racławicka 15-17 

75-620 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów kierunku Transport

 

mgr Marzena Bielecka - pokój 107a bud. A

telefon 94 34 78 311, e-mail: marzena.bielecka@tu.koszalin.pl

 

Pomoc materialna dla studentów kierunków:

- Technika Rolnicza i Leśna, Technologia Żywności i Żywienie Człowieka (studia stacjonarne i niestacjonarne),

- Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (studia stacjonarne)

 

mgr Dorota Kaspruś - Dzwonek – pokój 107 bud. A

telefon 94 34 78 329, e-mail: dorota.kasprus-dzwonek@tu.koszalin.pl

 

Pomoc materialna dla studentów kierunków:

- Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (studia niestacjonarne)

 

mgr Kinga Owczarek – pokój 107a bud. A

telefon 94 34 78 330, e-mail: kinga.owczarek@tu.koszalin.pl

 

Pomoc materialna dla doktorantów

 

mgr inż. Iwona Cywińska – pokój 100 bud. A

telefon 94 34 78 231, e-mail: iwona.cywinska@tu.koszalin.pl

 

 

 

WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ, ŚRODOWISKA I GEODEZJI

 

ul. Śniadeckich 2 

75-453 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów

 

mgr Teresa Radosz – pokój 104 bud. C

telefon 94 34 78 509, e-mail: Teresa.Radosz@wbiis.tu.koszalin.pl

 

 

 

WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI

 

ul. Śniadeckich 2 

75-453 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów i doktorantów

 

inż. Barbara Dowgielewicz – pokój 1-2 bud. A

telefon 94 34 78 742, e-mail: barbara.dowgielewicz@tu.koszalin.pl

 

 

 

WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH

 

ul. Kwiatkowskiego 6E 

75-343 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów

 

mgr Agnieszka Cioch – pokój 103 bud. A

telefon 94 34 39 166, e-mail: agnieszka.cioch@tu.koszalin.pl

 

 

 

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY

 

ul. Kwiatkowskiego 6E 

75-343 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów kierunków: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Filologia Angielska i Germańska
 

mgr Danuta Kurkus – pokój 214 bud. A

telefon 94 34 39 128, e-mail: danuta.kurkus@tu.koszalin.pl

 

Pomoc materialna dla studentów kierunku Europeistyka

 

mgr Sylwester Gruda – pokój 214 bud. A

telefon 94 34 39 192, e-mail: sylwester.gruda@tu.koszalin.pl

 

 

 

WYDZIAŁ TECHNOLOGII I EDUKACJI

 

ul. Śniadeckich 2 

75-453 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów

 

mgr inż. Ewa Hońko – pokój 101 bud. G

telefon 94 34 86 553, e-mail: ewa.honko@tu.koszalin.pl

 

 

 

INSTYTUT WZORNICTWA
 

ul. Racławicka 15-17 

75-620 Koszalin

 

Pomoc materialna dla studentów

 

mgr Aldona Płocińska – pokój 118 bud. D

telefon 94 34 78 414, e-mail: aldona.plocinska@tu.koszalin.pl

 


Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl