Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

KWESTURA

ul.Śniadeckich 2
75-453 Koszalin
fax: (94) 34 78 613

kwestura@tu.koszalin.pl

 
Kwestor

dr Małgorzata Jucha
pok. 515 A
tel.(94) 34 78 660
e-mail:
kwestor@tu.koszalin.pl 
 


Z-ca Kwestora

mgr Anna Berezka

tel. (94) 34 78 660
e-mail:
anna.berezka@tu.koszalin.pl

 

Dział Finansowo-Kosztowy (pok. 526 A)

Maria Karczewska
tel. (94) 34 78 633
e-mail: maria.karczewska@tu.koszalin.pl

mgr Sylwia Saporowska
tel. (94) 34 78 633
e-mail: sylwia.saporowska@tu.koszalin.pl

 

mgr Aleksandra Toczyłło
tel. (94) 34 78 634
e-mail: aleksandra.toczyllo@tu.koszalin.pl

lic. Agnieszka Piotrowska
tel. (94) 34 78 632
e-mail: agnieszka.piotrowska@tu.koszalin.pl

 

mgr Aleksandra Toczyłło

tel. (94) 34 78 634

e-mail: aleksandra.toczyllo@tu.koszalin.pl

mgr Monika Szalonkiewicz
tel. (94) 34 78 634
e-mail: monika.szalonkiewicz@tu.koszalin.pl


Dział Ewidencji Majątku (pok. 524 A)
 
Kierownik
mgr Agnieszka Jedlińska
tel. (94) 34 78 630
e-mail: agnieszka.jedlinska@tu.koszalin.pl

mgr Agnieszka Tessar-Wojciechowska
tel. (94) 34 78 631
e-mail:  agnieszka.tessar-wojciechowska@tu.koszalin.pl

 

mgr Jolanta Dąbrowska

tel. (94) 34 78 631
e-mail: jolanta.dabrowska@tu.koszalin.pl

 

mgr Agnieszka Łazuka
tel. (94) 34 78 631
e-mail: agnieszka.lazuka@tu.koszalin.pl

Sekcja Płac (pok. 523 A)
 
Kierownik
mgr inż. Małgorzata Porazińska-Bychto
tel. (94) 34 78 628
e-mail: malgorzata.porazinska-bychto@tu.koszalin.pl

mgr Katarzyna Szmit
tel. (94) 34 78 629
e-mail: katarzyna.szmit@tu.koszalin.pl

lic. Anna Bochen
tel. (94) 34 78 629
e-mail: anna.bochen@tu.koszalin.pl

Kasa (pok. 525 A)
 
lic. Danuta Wojda
tel.(94) 34 78 614
e-mail: danuta.wojda@tu.koszalin.pl


Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl