Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

Dział Planowania i Promocji

 

ul. Śniadeckich 2, pokoje: 519A, 520A, 521A, 522A 


Kierownik
mgr Ewa Ostaszewska
ewa.ostaszewska@tu.koszalin.pl
nr tel. (94) 34-78-670
fax (94) 342 - 59 - 63

Dział Planowania i Promocji składa się z trzech sekcji:
 
Sekcja Analiz
nr tel. (94) 34-78-611

mgr Izabela Juszkiewicz
izabela.juszkiewicz@tu.koszalin.pl

mgr Agnieszka Rypina
agnieszka.rypina@tu.koszalin.pl

Sekcja Koordynacji Projektów
nr tel. (94) 34-78-655

mgr Magdalena Chmielewska
magdalena.chmielewska@tu.koszalin.pl

Sekcja Promocji
nr tel. (94) 34-78-654

mgr Monika Polakowska
monika.polakowska@tu.koszalin.pl

mgr Justyna Horków
justyna.horkow@tu.koszalin.pl

Piotr Pawłowski
piotrpawlowski@tu.koszalin.pl

 


Na skróty:


 - Newsletter tel. (94) 34-78-654

   e-mail: newsletter@tu.koszalin.pl

 

 - Facebook tel. (94) 34-78-655 

   e-mail: facebook@tu.koszalin.pl

 

 - WIRKA tel. (94) 34-78-611 

   e-mail: srodki.wirka@tu.koszalin.pl

 

 - Budżet tel. (94) 34-78-611

   e-mail: izabela.juszkiewicz@tu.koszalin.pl

 



Obowiązujące przepisy w Dziale Planowania i Promocji
 

 

 


Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl