Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Kierownicy praktyk studenckich

Lp.

Imię i nazwisko

Jednostka organizacyjna

Kierunek/specjalność

Kontakt emailowy

1

dr Rafał Rosiński

Wydział Nauk Ekonomicznych

Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich

rafal.rosinski@tu.koszalin.pl

tel. 606 481 442

2

dr inż. Marek Fligiel

Wydział Mechaniczny

Mechanika i Budowa Maszyn

marek.fligiel@tu.koszalin.pl

3

dr inż. Jerzy Chudy

Wydział Mechaniczny

Transport

jerzy.chudy@tu.koszalin.pl

4

dr inż. Kazimierz Sławiński

Wydział Mechaniczny

Technika Rolnicza i Leśna

kazimierz.slawinski@tu.koszalin.pl

5

dr inż. Maria Dymkowska-Malesa

Wydział Mechaniczny

Technologia Żywności i Żywienie Człowieka

maria.dymkowska-malesa@tu.koszalin.pl

6

dr inż. Jan Baran

Wydział Mechaniczny

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

jan.baran@tu.koszalin.pl

7

dr  inż. Konrad Zajkowski

Wydział Mechaniczny

Energetyka

konrad.zajkowski@tu.koszalin.pl

8

dr inż. Katarzyna Jagodzińska

Wydział Elektroniki i Informatyki

Elektronika i Telekomunikacja

katarzyna.jagodzinska@tu.koszalin.pl

9

dr inż. Dariusz Gretkowski

Wydział Elektroniki i Informatyki

Informatyka

dariusz.gretkowski@tu.koszalin.pl

10

mgr inż. Maciej Król Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Budownictwo krol@wilsig.tu.koszalin.pl

11

mgr inż. Bartosz Ziemniewicz

Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji

Geodezja i Kartografia

b.ziemniewicz@wp.pl

12

dr inż. Michał Baran

Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji

Inżynieria Środowiska

michalba@wilsig.tu.koszalin.pl

13

 

prof. nadzw. dr hab. Grzegorz Przekota

Wydział Nauk Ekonomicznych

Ekonomia

grzegorz.przekota@tu.koszalin.pl

14

 

dr Rafał Rosiński

Wydział Nauk Ekonomicznych

Finanse i Rachunkowość

rafal.rosinski@tu.koszalin.pl

15

mgr Magdalena Klepuszewska

Wydział Humanistyczny

Filologia angielska i germańska

magdalena.klepuszewska@tu.koszalin.pl

16

dr Iwona Wierzchowiecka-Rudnik

Wydział Humanistyczny

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

iwonawierzchowiecka@gmail.com

17

dr Piotr Boćko

Wydział Technologii i Edukacji

Pedagogika – specjalność nienauczycielska – studia niestacjonarne

pbocko@poczta.onet.pl

18

dr hab. Katarzyna Mitura

Wydział Technologii i Edukacji

Inżynieria Biomedyczna

mitura.katarzyna@gmail.com

19

dr inż. Mieczysław Pancielejko

Wydział Technologii i Edukacji

Inżynieria Materiałowa

mieczyslaw.pancielejko@tu.koszalin.pl

20

dr inż. Piotr Zaporski

Wydział Technologii i Edukacji

Mechatronika

piotr.zaporski@tu.koszalin.pl

21

mgr Piotr Stramski

Instytut Wzornictwa

Wzornictwo, Architektura Wnętrz

pstramski@gmail.com

22

dr Iwona Zychowicz

Wydział Technologii i Edukacji

Pedagogika – specjalność nauczycielska  (studia niestacjonarne)

iwona.zychowicz@tu.koszalin.pl

23

dr Lucyna Maksymowicz

Wydział Technologii i Edukacji

Pedagogika – specjalność nauczycielska  (studia stacjonarne)

lucyna.maksymowicz@tu.koszalin.pl

24

dr Stanisław Bukowski

Wydział Humanistyczny

Europeistyka

k-tslupsk@o2.pl

25

dr Ewa Kasperska

Wydział Nauk Ekonomicznych

Turystyka i rekreacja

kasperska.ewa@wp.pl

26 dr Jolanta Mazurek Wydział Nauk Ekonomicznych Zarządzanie jolanta-maz@o2.pl
27 dr Joanna Augustyniak Wydział Technologii i Edukacji Pedagogika - specjalność nienauczycielska - studia stacjonarne joanna.augustyniak@tu.koszalin.pl
28 dr inż. Wiesław Szada-Borzyszkowski Wydział Przemysłu Drzewnego Inżynieria i Automatyzacja w Przemyśle Drzewnym wieslaw.szada-b@tu.koszalin.pl
powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl