Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf

 

OSIEDLE AKADEMICKIE

 

W skład osiedla akademickiego wchodzą położone obok siebie 4 domy studenckie, które oferują 1310  miejsc dla studentów.

Ceny wahają się w granicach od 280 do 520 zł za miejsce, w zależności od akademika i rodzaju pokoju (szczegółowy cennik znajduje się w zakładce Koszty Utrzymania). Dostępne są pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Nie ma dodatkowych opłat za media oraz Internet.

Wspólne łazienki mają wyłącznie pokoje jednoosobowe w DS-1 . Na 7 pokoi jest jedna łazienka.
W DS-2 i DS-3 segmenty dwupokojowe połączone są węzłem sanitarnym. Część pokoi przystosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podstawowe wyposażenie każdego pokoju to: tapczan, szafa, biurko, regał na książki. Lodówki znajdują się w DS 1 oraz DS. 4. Studenci mają również możliwość otrzymania kołdry, poduszki i pościeli.

W trosce o bezpieczeństwo studentów, zamontowany został monitoring na całym osiedlu. Każdy akademik jest monitorowany . W każdym domu studenckim znajduje się kuchnia (jedna na piętrze), pralnia i suszarnia.

Na terenie osiedla studenckiego działa  klub studencki Kreślarnia, znajdujący się w czołówce rankingów klubów studenckich w Polsce.

Szczegóły, m.in. cennik, zdjęcia, regulaminy na stronie: http://akademiki.tu.koszalin.pl

 

Informacje dotyczące regulaminu przyznawania miejsc w domach studenckich dla studentów i doktorantów studiów stacjonarnych  Politechniki Koszalińskiej można znaleźć na stronie: http://www.tu.koszalin.pl/?akcja=wyswietl&kategoria=Dla%20student%C3%B3w&id=275

 

 

KWATERY PRYWATNE

 

Studentów, którzy zainteresowani są kwaterami prywatnymi, zapraszamy na stronę niezależnego portalu studentów Politechniki Koszalińskiej :

http://www.student.tu.koszalin.pl/index.php

 W zakładce Biuro Kwater – freeDom, znaleźć można ogłoszenia dotyczące wynajmu pokojów.

Ponadto, w każdym z trzech budynków Politechniki znajdują się tablice ogłoszeń, na których na bieżąco pojawiają się oferty dotyczące zakwaterowania.

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl