Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Projekty naszych studentów na Gdynia Design Days

W Gdyni zaprezentowano prace studentów Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Wystawa towarzyszyła festiwalowi Gdynia Design Days 2019.

To jedna z najważniejszych w Polsce imprez branży projektowej. W tym roku festiwal odbywał się po raz 12. – tym razem pod hasłem „Polaryzacja”.

W ramach festiwalu Gdynia Design Days 2019 została przygotowana wystawa Nowa Generacja prezentująca dokonania młodych projektantów (studentów uczelni artystycznych i wydziałów wzornictwa). Jej częścią była ekspozycja „Duplikat. Unikat. Współistnienie przeciwieństw”, na której swoje prace pokazali studenci Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

W specjalnie zaaranżowanych wnętrzach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego można było zobaczyć przygotowane przez naszych studentów projekty mebli: siedziska, fotele i komplety wypoczynkowe. Pokazano także stroje z kolekcji ubiorów, które powstały m.in. jako prace dyplomowe. Na ekspozycji znalazła się też niezwykła biżuteria wykonana z piasku zdobionego bursztynem lub kryształem – to prace studentki Hanny Kowalskiej (w lutym br. były prezentowane na wystawie w Mediolanie).

 

 

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl