Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Poznaj zasady inwestowania (11.01.2019 r.)

„Inwestowanie na globalnych rynkach finansowych” to tytuł szkolenia, które 18 stycznia br. (piątek) organizuje Studencki Klub Przedsiębiorczości Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej i Dom Maklerski TMS Brokers.

To szkolenie jest adresowane do studentów i innych osób zainteresowanych globalnym rynkiem finansowym. Wykład poprowadzą specjaliści z TMS Brokers – wiodącego domu maklerskiego w Polsce.

Uczestnicy szkolenia będą mogli poznać podstawowe zagadnienia związane z inwestowaniem i dowiedzieć się, na jakich rynkach warto inwestować. Nauczą się dokonywania transakcji na rynku walut, indeksów giełdowych, surowców, akcji i kryptowalut. Dowiedzą się też, jakie są prognozy inwestycyjne na rok 2019 dla rynku złota, euro i dolara.

Szkolenie odbędzie się 18 stycznia br. (piątek) w godz. 12-14 w siedzibie Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej przy ul. Kwiatkowskiego 6e.

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl