Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
PARR pierwszym sponsorem 17. Targów Pracy (4.01.2019 r.)

Z początkiem stycznia br. poznaliśmy pierwszego sponsora strategicznego 17. Środkowopomorskich Targów Pracy AutoStore Job Fair 2019 – Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego (PARR) z siedzibą w Słupsku.

Organizator imprezy targowej – Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej – zapowiada, że w tegorocznej edycji prezentacji weźmie udział co najmniej taka sama liczba wystawców, co w ubiegłym roku.

Targi są okazją do znalezienia pracy lub pracownika, nawiązania kontaktów handlowych lub współpracy z partnerami biznesowymi. Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego prowadzi działania aminujące rozwój regionalny, zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym.

Projekty realizowane przez PARR wspierają rozwój społeczno-gospodarczy regionu, powstawanie start-upów i innowacji na Pomorzu Środkowym. 17. Środkowopomorskich Targów Pracy AutoStore Job Fair 2019 odbędą się 21 marca br., jak w latach poprzednich – w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich 4.

Na stronie http://targipracy.koszalin.pl/ dostępny jest już plan stanowisk wystawienniczych i inne informacje związane z organizacją targów.

 

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl