Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.Akceptuję
Printer Pdf
Politechnika Koszalińska na zdjęciach i w ciekawostkach

„#Infoalbum Politechniki Koszalińskiej” – to nowa propozycja wydawnicza adresowana do wszystkich osób zainteresowanych przeszłością, teraźniejszością i przyszłością uczelni, a także jej znaczeniem lokalnym i naukowym, odniesieniami historycznymi, ważnymi postaciami i wydarzeniami z dziejów szkoły.

„Politechnika Koszalińska to najlepsze miejsce dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać się, tworzyć, zmieniać, animować – czytamy w pierwszym rozdziale. – Witamy w świecie twórczych zmian”.

52-stronicowa publikacja jest przede wszystkim albumem fotograficznym, który współtworzą zdjęcia aż pięciu fotografów. Wydawnictwo ma charakter promocyjny i dokumentacyjny, między inny po raz pierwszy zbiera i prezentuje wszystkie symbole pamięci (pomniki, tablice, rzeźby, drzewa) znajdujące się w kampusach uczelni.

Zawiera także relację z wydarzeń najbardziej aktualnych, w tym z tegorocznych obchodów 50-lecia Politechniki Koszalińskiej. Oto inne hasła, które znajdziemy w wydawnictwie: lokalizacja obiektów, przegląd insygniów, laboratoriów i inwestycji zrealizowanych z myślą o studentach, udział w programie Przemysł 4.0, programy Erasmus i Ceepus, kalendarium życia studenckiego i media akademickie.

„#Infoalbum Politechniki Koszalińskiej” został opracowany, przygotowany i wydany przez Dział Planowania i Promocji Politechniki Koszalińskiej. W formacie pdf dostępny jest na stronie głównej uczelni.

Więcej:

https://www.tu.koszalin.pl/ckeditor_assets/attachments/1520/info_album_pk.pdf

powrót
Politechnika Koszalińska
ul. Śniadeckich 2, 75-453 KOSZALIN
+48 94 347-85-00 +48 94 342-59-63
Pomoc Techniczna: webmaster@tu.koszalin.pl